Košík
0
0,00 €
Niečo málo o mne....
Ahojte, volám sa Peter a záľubu v dreve som mal od malička. No až teraz po dlhej dobe prišiel zlom, kedy som zistil, že drevo nie je len surovina, ale práca s ním Vám vyčistí hlavu a dá radosť zo života.
Preto budem rád, ak sa s Vami môžem podeliť o moje výrobky, ktoré zvyčajne vyrábam z dreva, ktoré by inak skončilo možno niekde v peci.
S radosťou prijmem Vaše pozitívne aj negatívne názory a ohlasy, aby aj ja som sa mohol ďalej uberať len tým správnym smerom...
Ak budete mať otázky alebo Vás čokoľvek napadne, budem rád ak napíšete...
Pekný deň.