Niečo málo o mne....

Ahojte, volám sa Peter a záľubu v dreve som mal od malička. No až teraz po dlhej dobe prišiel zlom, kedy som zistil, že drevo nie je len surovina, ale práca s ním Vám vyčistí hlavu a dá radosť zo života.

Preto budem rád, ak sa s Vami môžem podeliť o moje výrobky, ktoré zvyčajne vyrábam z dreva, ktoré by inak skončilo možno niekde v peci.

S radosťou prijmem Vaše pozitívne aj negatívne názory a ohlasy, aby aj ja som sa mohol ďalej uberať len tým správnym smerom...

Ak budete mať otázky alebo Vás čokoľvek napadne, budem rád ak napíšete...

Pekný deň.


Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky